Start Rekrutacja

Rekrutacja

Rekrutacja
na rok szkolny 2015/16


MAMO, TATO PRZEDSZKOLAKA!

Wkrótce rusza nabór do przedszkoli.

Szanowni Państwo,
W życiu Waszym i Waszego dziecka rozpoczyna się nowy etap. Pierwszy, jakże ważny etap edukacji przedszkolnej. Stajecie Państwo przed wyborem placówki, do której chcecie zgłosić swoje dziecko. W roku szkolnym 2015/2016 Gmina Brzeg zapewnia miejsce dla każdego naszego mieszkańca, i nie tylko, w wieku przedszkolnym w publicznych przedszkolach.

Zapraszam do brzeskich przedszkoli.

Nasze przedszkola oferują:

  • Niską odpłatność za pobyt w przedszkolu. Od godziny 9.00 do 14.00 bezpłatne nauczanie, a za każdą rozpoczętą godzinę pobytu dziecka w przedszkolu w czasie przekraczającym wymiar godzin bezpłatnych  1 zł,
  • Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną,
  • Wdrażanie zdrowego stylu życia,
  • Przestrzenne sale, bardzo dobrze wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz zabawki,
  • Duże, bezpieczne ogrody przedszkolne z bardzo dobrze wyposażonymi w wymagane atesty placami zabaw,
  • Bogatą ofertę bezpłatnych zajęć dodatkowych: język angielski, zajęcia rytmiczne, zajęcia plastyczne, zajęcia logopedyczne, zajęcia korekcyjne, zajęcia muzyczne, zajęcia przyrodnicze, zajęcia sportowe i inne,
  • Bardzo dobre przygotowanie wychowanków do podjęcia nauki w szkole.

Wykwalifikowana, a zarazem doświadczona kadra pedagogiczna dokłada wszelkich starań, aby każde dziecko mogło poczuć się w naszych przedszkolach wyjątkowe.

Rekrutacja na rok szkolny 2015/2016 do publicznych przedszkoli w Brzegu będzie prowadzona, podobnie jak w latach ubiegłych, z wykorzystaniem systemu informatycznego. Szczegóły rekrutacji, która rozpocznie się 20 marca 2015r., w tym terminarz i kryteria rekrutacyjne zostaną podane  w późniejszym terminie i opublikowane na stronie internetowej Urzędu Miasta Brzeg tj. www.brzeg.pl oraz na stronach brzeskich publicznych przedszkoli.

 

 

Certyfikaty

Certyfikat Zielonej Flagi za 2010r.

Certyfikat Zielonej Flagi za 2011r.

Certyfikat Zielonej Flagi za 2012r.

przyznany na 3 lata

zielona flaga 3 small.jpg - 26.81 Kb