Certyfikaty

Partnerzy

W tym roku byliśmy organizatorami uroczystości wielkanocnej. Bardzo staraliśmy się przedstawić zaproszonym gościom i przedszkolakom zwyczaje związane z Wielkanocą. Przygotowaliśmy piękne stroje, śpiewaliśmy wesołe piosenki i recytowaliśmy wierszyki. Na koniec życzyliśmy wszystkim wspaniałych Świąt.

W oczekiwaniu na prawdziwie słoneczną i ciepłą wiosnę, wyruszyliśmy poszukać jej pierwszych oznak. W pobliskich ogródkach zobaczyliśmy pierwsze wiosenne kwiatki, które nieśmiało wychodziły z ziemi i kierowały swe płatki w kierunku słonka. 

"Dzień Kobiet, Dzień Kobiet,

Niech każdy się dowie,

że dzisiaj święto dziewczynek."

Dzisiaj chłopcy składali koleżankom i wszystkim Paniom w przedszkolu najszczersze  życzenia. Nie zapomnieli także o drobnym upominku. Dziękujemy!

   

W macu ponownie odwiedziliśmy Bibliotekę. tym razem na zajęciach poznaliśmy wspaniałą bohaterkę książki "Pippi Pończoszanka". Poznaliśmy także kraj, w którym mieszkała i przeżywała wspaniałe przygody. 

Zimową porą na placu zbaw nie zawsze korzystamy ze zjeżdżalni, nie wspinamy się po drabinkach.  Jednak my bardzo lubimy takie zabawy. Postanowiliśmy więc powspinać się i pozjeżdżać na zjeżdżalni w sali. Rozstawiliśmy sprzęt sportowy i rozpoczęliśmy wspaniałą zabawę.