Balonowe eksperymenty - co to jest energia? 🎈" Wiemy już, że żarówkę możemy zaświecić bez użycia prądu. Potrzebny jest nam do tego tylko balon, który świetnie elektryzuje także nasze włosy :)

Grupa Zielona podczas zabaw na placu w przedszkolu zamieniła się na chwilę w poszukiwaczy "mrozu". Każdy z nas miał swoją lupę i dokładnie przyglądał się przez nią zmrożonej przyrodzie🍁❄⛄ Odnaleźliśmy w tym naszym mroźnym przedszkolnym zakątku nawet trochę śniegu. Było przy tym mnóstwo zabawy i radości...

Droga Babciu, drogi Dziadku - bardzo Was kochamy!

Spotkanie z Mikołajem w Grupie Zielonej❄️🎅❄️ Zaśpiewaliśmy naszemu kochanemu św. Mikołajowi piosenkę oraz podziękowaliśmy mu za śliczne prezenty wręczając książkę wykonaną z naszych mikołajowych prac plastycznych. Spotkanie było ciekawe, radosne i miłe. Jesteśmy szczęśliwi❤️.

Grupa Zielona odwiedziła Miejską Bibliotekę Publiczną im. Księcia Ludwika I. Oprócz tego, że mogliśmy zwiedzić całą bibliotekę, to jeszcze wysłuchaliśmy przepięknej bajki. Na zakończenie spotkania otrzymaliśmy fantastyczne kolorowanki.📚📕📖