Grupa V uczestniczyła w Dniu Wiosny, który został zorganizowany przez Warsztat Terapii Zajęciowej z Brzegu. Impreza obyła się pod Brzeskim Centrum Kultury. Mieliśmy okazję świetnie się bawić z innymi przedszkolakami i uczniami tańcząc, śpiewając razem z Zespołem "Sopelek" i przywołując z nimi Panią Wiosnę. Pod BCK-iem przygotowano dla nas mnóstwo atrakcji: odwiedziliśmy, bowiem zabytkowe 50 - letnie wozy strażackie, zaglądnęliśmy również do nowoczesnego wozu Straży Pożarnej, głaskaliśmy psa poszukiwacza zaginionych osób, uciekaliśmy przed prawdziwym wojskowym robotem, ale na szczęście pomogły nam różne postacie z bajek, szczególnie polubiliśmy SHREKA. Świetnie się bawiliśmy i mamy nadzieje, że Wiosna zostanie z nami na dobre.