Nasze starszaki z gr V i VI reprezentowały Przedszkole nr 10 na I Mistrzostwach w piłce nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Brzeg oraz na Turnieju Piłkarskim z okazji Dnia Sportu organizowanym przez Trenerów ze Stal Brzeg. Starszaki były bardzo zdenerwowane i skupione na grze. W przerwach między meczami, stawali do różnych konkurencji sportowych i zręcznościowych, ćwiczyli podania, ale mimo wielu atrakcji najważniejsza była dla niech dobra gra na boisku. Rozegrali bardzo wiele meczy z bardzo różnymi przeciwnikami, z przedszkolakami, z grupami piłkarskim z różnych szkół piłkarskich z Brzegu. Okazało się, że nasi reprezentanci są świetnie przygotowani, a przede wszystkim bardzo zgrani i wytrenowani. Nikomu nie udało się dorównać naszej reprezentacji w zdobytych bramkach. Razem wykazali się hartem ducha, wolą walki, współpracą i ogromną determinacją. Zdobyli medale i otrzymali ogromny Puchar Burmistrza Miasta. Bawiliśmy się przy tym znakomicie razem z naszymi rodzicami, którym dziękujemy za pomoc i kibicowanie.
Gratulujemy przyszłym zawodowym piłkarzom.